כל טיולי המשפחות שלנו

חוויה בכל פרט ופרט

חברות רבות מציעות טיול משפחות לאירופה.אנחנו במגה פמילי יודעים איך להפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.אנחנו חולמים יחד אתכם את החוויה ,הגיבוש , החברים החדשים .אנחנו מומחים בלהגשים חלומות.אנחנו יודעים לתכנן את החוויה המשפחתית שלכם לפרטי פרטים.מסלול הטיול, בתי המלון שמתאימים למשפחות, הארוחות בזמן ומקומות המתאימים, הפעילות המגוונת והמשעשעת לילדים ולמבוגרים באוטובוס ומחוצה לו, האתרים הכלולים במינון נכון, הקצב הנכון וחגיגת בר/בת  המצווה .כל אלו יוצרים לכם חוויה וטיול מאורגן למשפחה אשר מגשימים לכם את החלום .

חוויה משפחתית שלא תשכחו

אמר מי שאמר כי טיול אינו רק אוסף של מקומות אלא דרך חדשה לראות דברים.המומחיות שלנו היא להפוך את אוסף המקומות בטיול מאורגן לרצף של חוויות,של רגעים קסומים מצחיקים,משעשעיםמלמדים ומחכימים.זה הרצף שיוצר את החוויה המשפחתית. שילוב של אהבה לטיולים ולילדים עם ניסיון של חצי יובל שנים הוא הגורם לכך שאלפי משפחות חוזרות ארצה מטיולינו עם חוויות בלתי נשכחות ועם חברים חדשים לחיים. אנחנו יודעים איך להפוך כל יום בטיול מאוסף של מקומות ליום מיוחד כדי שייזכר כחוויה מיוחדת, מעצימה ומגבשת את בני המשפחה בינם לבין עצמם ולחבריהם לטיול. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את החוויה שלכם לשאר אנחנו אחראים.

כולנו ילדים 

הילדים שלכם –זה העולם שלנו.טיולי משפחות לאירופה או טיול מאורגן למשפחה, זו המומחיות שלנו. כי ילדים הם באמת העולם שלנו.כשאנחנו מתכננים טיול משפחות לאירופה אנחנו יודעים להסתכל ב"עיניים של ילד" שמעדיף  פארקי שעשועים ,טכנולוגיה מתקדמת, בריכות ומגלשות מים, ארוחות מקדונלד ומדריכים גזעיים.את כל אלו תמצאו בטיולינו.גם ההורים, הסבים והסבתות . אלו שיוצאים לחוות ריגושים הנאה וידע עם הילדים/נכדים  "שוכחים" את גילם ונהנים מההווי ,התרבות וההרפתקה יחד עם הצעירים שבחבורה.אנחנו יודעים לקרב  את הנוסעים ולייצר חוויות שמגבשות הן את המשפחה והן את המטיילים עם חבריהם לטיול.

 

כל טיולי המשפחות שלנו

קיץ 2022

כל טיולי המשפחות שלנו

בראש השנה וסוכות 2022