חופשה בחגים

נוסעים רבים מעדיפים לצאת לחופשה או לטיול בתקופת החגים העבריים. פסח, שבועות וכמובן חגי תשרי (ראש השנה וסוכות) וחנוכה.

נוסעים רבים אחרים מעדיפים לצאת בתקופה שבה יש חגיגות ואירועים מיוחדים דווקא במדינת היעד. הקרנבלים ברחבי העולם בחודש פברואר, שווקי חג המולד וראש השנה האזרחית וכמובן פסטיבלים מקומיים המתקיימים בארצות שונות במועדים שונים.

מיינו עבורכם את הטיולים והחופשות היוצאים בחגים העבריים, ע"פ החג. ציינו גם את מועדי הקרנבלים ואת שווקי חג המולד. טיולים שמועדיהם "נופלים" על פסטיבלים ואירועים מיוחדים שמנו תחת קטגוריה "מועדים מיוחדים".

חופשה משפחתית בחגים: חוויה חיובית לכל המשפחה

לוח השנה העברי מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של מועדים בהם תוכלו לצאת לחופשה משפחתית בחו"ל. כל מה שצריך וחשוב לדעת על חופשה משפחתית בחו"ל במהלך החגים בעמוד שלפניכם. 

חופשה משפחתית בחגים 

לשמחת כולנו, לוח השנה העברי שופע במועדים וחגים בהם ניתן לבלות זמן איכות עם בני המשפחה המצומצמת והמורחבת כאחד וליהנות מאווירה משפחתית כיפית ומהנה. כאשר אנו מתכננים חופשה בחגים, החגים הם ללא ספק זמני יציאה אידיאליים, כאשר תקופת החגים העבריים תמיד נופלת על על עונת התיירות. גם בחגי תשרי (ראש השנה וסוכות) וגם במהלך חופשת חג הפסח, תוכלו ליהנות ממזג אוויר אידיאלי לטיולים ונופשים בחו"ל וזאת ללא קשר ליעד התיירותי בו תרצו לבקר. פרק זמן אידיאלי נוסף לחופשות משפחתיות בחו"ל הוא במהלך ימות חג החנוכה, כאשר בתקופה זה נערכים ברחבי העולם לחגיגות הכריסמס וחג המולד. 

חופשה משפחתית בחו"ל במהלך תקופת החגים - כל היתרונות 

חופשה בחגים העבריים (חגי תשרי, חנוכה או פסח), תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים הכוללים בין היתר: טיול משפחתי בחו"ל בזמן בו גם ההורים וגם הילדים נהנים מחופשה מרוכזת מעבודה ולימודים, תקופה אידיאלית לקיומה של חופשה משפחתית במגוון רחב של יעדי תיירות מומלצים ברחבי העולם, וכמובן, אפשרות לתכנון מיטבי של מסלול הטיול והאטרקציות השונות המותאמות לכל אחד ואחת מבני המשפחה. 

חופשה משפחתית בחו"ל במהלך החגים - כל האפשרויות 

כאשר מדברים על חופשה בחגים בחו"ל לבני המשפחה, מדברים על מספר אפשרויות מרכזיות לטיולי משפחות וביניהן:

• טיולים מאורגנים למשפחות - הטיול המאורגן מהווה את אחת מהחלופות האידיאליות ביותר לטיולי משפחות בחו"ל וזאת לנוכח העבודה שכל אחד ואחת מבני המשפחה נהנה ממגוון רחב של פעילויות המותאמות לגילו וכל זאת מבלי שההורים נדרשים לדאוג לפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את הטיול. טיולים מאורגנים בחגים נמשך בין 5 ל-10 ימים בהתאם ליעדי החופשה והטיול, וזאת בהתאם למשך ימי חופשת החגים העומדים לרשותכם. 

• חופשות בכפרי נופש - כפרי הנופש מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות והם מותאמים בעיקר למשפחות בנות 5 נפשות ויותר המעוניינות לבלות יחדיו בכפר נופש המשלב בתוכו מגוון רחב של מתקני אירוח מפנקים וממוקם בסמוך לאתרי טבע אליהם ניתן לצאת לטיולים משפחתיים יומיים. 

• חבילות תיור אטרקטיביות לחופשות משפחתיות בחגים - חבילות תיור הן מוצר תיירותי אטרקטיבי למשפחות המעוניינות לטייל באופן עצמאי וליהנות ממגוון רחב של יתרונות הנלווים לטיולים מאורגנים בחו"ל. 

מגה תיירות מציגה: מגוון רחב של אפשרויות לחופשת חגים בחו"ל

אצלנו בחברת מגה תיירות, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אפשרויות לקיומה של חופשה בחגים העבריים לאורך כל ימות השנה. למידע על טיולי המשפחות שלנו לחו"ל במהלך החגים לחצו כאן.