סיורים פרטיים ומקומיים

מגוון סיורים פרטיים ומקומיים לבחירתכם ( מחולק לפי יבשות)

קבוצת מגה תיירות באמצעות טיסה-מפה שמחה להציע לנוסעים סיורים בדובאי, סיורים בבנגקוק. נכון שישראלים יודעים להסתדר ביעד מסויים אך יש הבדל גדול בין ביקור עצמאי באתר בעיר או במוזיאון לבין סיור מודרך עם מדריך מקומי שמכיר היטב את היעד ויכול לתת מידע רב הן לגבי האתר והן לגבי אתרים בדרך אליו, פיקנטריה של היעד ועוד. בוודאי נכון העניין לגבי סיורים בעלי עניין מיוחד כמו סיורי קולינריה / גרפיטי.

אנו מציעים 2 סוגי טיולים :
האחד - להצטרף לסיור מקומי במיניבוס / אוטובוס מקומי עם נוסעים אחרים מאותו מלון או מבתי מלון אחרים. לסיורים אלו קראנו SIC (sit in a coach) . הם כוללים איסוף נוסעים ממספר בתי מלון או הגעה לנקודת מפגש ממנה מתחיל ובה מסתיים הסיור. מחיר סיורים אלו קבוע ואינו מותנה במספר הנוסעים שרוכשים אותו. יתרונו בכך שהוא מאפשר מפגש ולו לרגע עם תיירים רבים מרחבי העולם.
השני - סיור פרטי כשמו כן הוא. סיורים פרטיים שבהם הנוסעים נוסעים ברכב פרטי עם מדריך מקומי הצמוד אליהם ועומד רק לרשותם קיימת יותר גמישות בביצוע המסלול, משך הביקורים ומשך ההפסקות בתוך מסגרת השעות המוגדרת לסיור ע"פ רצון הנוסעים. הם יקרים יותר ומחירם תלוי במספר הנוסעים במיניבוס.

סיורים מקומיים באירופה