טיולים למשפחות - חוויה בכל פרט ופרט

חברות רבות מציעות טיולים מאורגנים למשפחות. אנחנו במגה פמילי יודעים איך להפוך את טיולים מאורגנים לחול לחוויה בלתי נשכחת. אנחנו חולמים יחד אתכם את החוויה, הגיבוש, החברים החדשים. אנחנו מומחים בלהגשים חלומות. במסגרת אנחנו יודעים לתכנן את החוויה המשפחתית שלכם לפרטי פרטים: מסלול הטיול, בתי המלון שמתאימים למשפחות, הארוחות בזמן ומקומות המתאימים, הפעילות המגוונת והמשעשעת לילדים ולמבוגרים באוטובוס ומחוצה לו, האתרים הכלולים במינון נכון, הקצב הנכון וחגיגת בר/בת המצווה .כל אלו יוצרים לכם חוויה וטיול מאורגן למשפחה אשר מגשימים לכם את החלום.

 

טיול משפחות - חוויה שלא תשכחו

אמר מי שאמר כי טיול משפחות אינו רק אוסף של מקומות אלא דרך חדשה לראות דברים. המומחיות שלנו היא להפוך את אוסף המקומות בטיול מאורגן לרצף של חוויות,של רגעים קסומים מצחיקים, משעשעים, מלמדים ומחכימים.זה הרצף שיוצר את החוויה המשפחתית. שילוב של אהבה לטיולים ולילדים עם ניסיון של חצי יובל שנים הוא הגורם לכך שאלפי משפחות חוזרות ארצה מהטיולים שלנו עם חוויות בלתי נשכחות ועם חברים חדשים לחיים. אנחנו יודעים איך להפוך כל יום בטיול מאוסף של מקומות ליום מיוחד כדי שייזכר כחוויה מיוחדת, מעצימה ומגבשת את בני המשפחה בינם לבין עצמם ולחבריהם לטיול. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את החוויה שלכם, לשאר אנחנו אחראים, תנו לנו לארגן עבורכם טיולים מאורגנים לחול.

 

כולנו ילדים 

הילדים שלכם –זה העולם שלנו.טיול משפחות או טיולים מאורגנים למשפחות, זו המומחיות שלנו. כי ילדים הם באמת העולם שלנו.כשאנחנו מתכננים טיולים מאורגנים למשפחות אנחנו יודעים להסתכל ב"עיניים של ילד" שמעדיף פארקי שעשועים ,טכנולוגיה מתקדמת, בריכות ומגלשות מים, ארוחות מקדונלד ומדריכים גזעיים.את כל אלו תמצאו בטיולים שלנו.גם ההורים, הסבים והסבתות. אלו שיוצאים לחוות ריגושים הנאה וידע עם הילדים/נכדים "שוכחים" את גילם ונהנים מההווי ,התרבות וההרפתקה יחד עם הצעירים שבחבורה.אנחנו יודעים לקרב את הנוסעים ולייצר חוויות שמגבשות הן את המשפחה והן את המטיילים עם חבריהם לטיול.

מגוון טיולים למשפחות

המומלצים של מגה פמילי

הסרטונים שלנו

טיול עם ילדים: טיפים לחופשה מהנה בחול עם הילדים

מתכננים טיול משפחתי בחו"ל עם הילדים? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים חשובים לחופשה מהנה על הילדים בחו"ל.

 

טיולי משפחות בחו"ל

טיול עם הילדים בחו"ל, ואת זה יודע כל הורה, יכול להיות מהנה ברמות מטורפות או מורכב ומעייף, ולכן, ההמלצה הטובה ביותר לחופשה מהנה עם הילדים בחו"ל היא במסגרת טיולים מאורגנים למשפחות בהם ההנאה מובטחת לכל אחד ואחת מבני המשפחה. 

טיול משפחות מאורגן לחו"ל היא הדרך הטובה ביותר להבטיח גם להורים וגם לילדים את החוויה המשותפת הכיפית ביותר, כאשר כל האופרציה של הטיול מתכוננת ומאורגנת לפרטי פרטים. טיולים מאורגנים למשפחות בחו"ל מתקיימים במספר מדינות תיירותיות שבכל אחת מהן תוכלו למצוא היצע מטורף של אטרקציות תיירותיות המותאמות לכל בני המשפחה.

 

טיפים לחופשה מהנה בחו"ל עם הילדים 

ישנם מספר טיפים חשובים היכולים להפוך טיולים מאורגנים לחול בכלל ואת הטיול שלכם בפרט לחוויה מהנה יותר וכיפית הרבה יותר כגון:

• התאמת אופי וסוג הטיול על פי הרכב בני המשפחה וטווח הגילאים - כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מסלולי טיולים למשפחות באירופה שבכל אחד מהם תוכלו למצוא פעילויות שונות אותן ניתן להתאים לכל אחד ואחת מבני המשפחה על פי גילו.

 • סדר יום המאפשר לכם ליהנות באופן המיטבי ביותר מכל אטרקציה תיירותית - כאשר אנו מטיילים בחו"ל עם הילדים אנו רוצים להספיק כמה שיותר בפרק הזמן העומד לרשותנו, ולכן, חשוב לתכנן סדר יום כזה שיאפשר לכם ליהנות באופן המיטבי ביותר מכל אטרקציה תיירותית בה החלטתם לבקר, כאשר מומלץ לפנות כמה שיותר זמן לאטרקציות מרכזיות במהלך היום.

 

טיול מאורגן לחו"ל עם הילדים - חוויה בלתי נשכחת 

טיולי משפחות מאורגנים לחו"ל מאפשרים לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים ההופכים את הטיול לחוויה מהנה וכיפית יותר לכל אחד ואחת מבני המשפחה, וביניהם: הכול מתכונן ומאורגן ואתם לא צריכים לדאוג לאף פרט, טיול מהנה עם משפחות נוספות בהרכב זהה או דומה להרכב משפחתכם, סדר יום מתוכנן לפרטי פרטים במסגרתו עומדת לרשותכם האפשרות ליהנות בצורה המיטבית ביותר מכל אטרקציה תיירותית וגם ליהנות מפרקי זמן פנויים ויתרונות נוספים ההופכים טיולי משפחות מאורגנים לחוויה תיירותית בלתי נשכחת. 

 

מגה תיירות מציגה: מגה פמילי - טיולים למשפחות 

אנחנו בחברת מגה תיירות עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון וארגון של טיולים מאורגנים לחול וחופשות ברחבי העולם כבר למעלה מ-25 שנה. הניסיון והידע התיירותי העומד לרשותנו, מאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של טיולים למשפחות בחו"ל שכל אחד מהם יכול להתאים להרכב בני משפחתכם בהתאם לטווח הגילים של כל אחד ואמת מבני המשפחה. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם חופשה מהנה עם הילדים בחו"ל זה הזמן ולהתרשם ממסלולי הטיולים המשפחתיים המוצעים על ידינו בחו"ל.