כפרי נופש וריזורטים

משפחות רבות היוצאות לחו"ל בוחרות לבלות את חופשתן בכפרי נופש באירופה.
ניתן למצוא כפרי נופש בהולנד, כפרי נופש באוסטריה, כפרי נופש בצ'כיה, כפרי נופש בסלובקיה, כפר נופש בזלצבורג, הונגריה ועוד. .
כפרי נופש באירופה נמצאים באזורי טבע, חורשות או בקרבת שפת הים או לחופיו של אגם מה שמשרה אווירה של שלווה ורוגע. וקרובים מספיק לאתרי התיירות השונים. העובדה שברובם אסורה הנסיעה באוטו מאפשרת להורים לנוח בחדרם כאשר הילדים מסתובבים באופן חופשי בכפר הנופש ומתקניו.
בכפרי הנופש בתי כפר או וילות המשמשות למגורים של משפחות בנות שלשה עד 10 נוסעים בכל וילה. 
רמת הווילות שונה מכפר נופש אחד למשנהו, ואף בתוך אותו כפר נופש ניתן למצוא וילות שונות ברמתן.
יש בהן חדרי שינה להורים , לילדים, חדרי שירותים, סלון ומטבח מאובזר.  הן מרוהטות בריהוט מלא , מטבחן מאובזר וחדר השירות כולל גם מכונת כביסה. ומאפשרות מגורים נוחים , הכנת ארוחת בוקר וערב  או בילוי ערב משפחתי מהנה בסלון הווילה. כמו וגם גיבוש משפחתי בטיולים באזור, בערב ברביקיו בגינת הווילה  או בצפייה משותפת בטלוויזיה.
ובמרבית כפרי הנופש תמצאו גם מינימרקט, מסעדה, בית קפה, מגרש משחקים, בריכת שחייה פתוחה או מקורה , אפשרות להשכיר אופניים. בכפרי הנופש הגדולים ניתן למצוא בריכות שחייה, דיסקוטק, מגרשי ספורט ועוד מתקנים מסוג זה אולם אלו הם המיוחדים והמפוארים ביותר.
יתרון נוסף של כפרי נופש באירופה הוא כמובן המחיר בעיקר למשפחות של 5 נוסעים שצריכים 2 חדרים בבתי מלון, והאפשרות להכין את ארוחת הערב חוסכת גם כן כסף רב.
אולם ההנאה האמתית בחופשה משפחתית בכפר נופש היא מה"ביחד" המשפחתי. מערב ברביקיו בגינת הוילה, מקניית מצרכי מזון בסופר עם המקומיים, מהכנת הארוחות יחד וכמובן מהחוויות המשותפות בטיולים היומיים באטרקציות, ברכיבה על אופניים  או בטיולים רגליים בקרבת הכפר. 

נויה הולידייס מבית מגה תיירות מציעה מבחר רב של חופשות בכפרי נופש ביעדים שונים הכוללות גם טיסה, השכרת רכב לינה ולעיתים גם אטרקציה תיירותית כבר כלולה במחיר.

אתם מוזמנים לבחור להזמין וליהנות מחוויה משפחתית מהנה ואנחנו במגה הולידייס נדאג לכל השאר.