היער השחור על קצה המזלג

היער השחור
החלטנו להגדיר את היער השחור כיעד למרות היותו כמובן חלק מגרמניה בגלל הביקוש הרב של מטיילים ישראלים אליו. בעיקר משפחות, אבל גם זוגות מרבים לנסוע אל היעד הנפלא הזה הן בגלל העיירות ואתרי הטבע הרבים שבו וגם בגלל קרבתו לחבל אלזאס בצרפת על עיירותיו העתיקות , היקבים והנופים המרהיבים.
המבקר ביער השחור ,האזור שבו המציאו את שעוני הקוקייה , את עוגת היער השחור הטעימה ועליו סופרו חלק מאגדות האחים גרים ייהנה מנסיעה בין גבעות מוריקות , אגמים צלולים -טיטיזי –האגם שגם טיטוס העריך את יופיו ובילה בו את חופשותיו . שלוכזי הנמצא בקרבתו ועוד רבים אחרים ידועים פחות אך מרהיבים ביופיים. עיירות עתיקות וציוריות ובהם בתי מלאכה לייצור שעוני קוקייה וגם השעון הגדול בעולם, בתי הארחה כפריים , סמטאות ציוריות ובתי אבן עטורים בקישוטי מתכת ופרחים צבעוניים. חנויות מזכרות מסעדות ובתי קפה בהם מגישים שוקו חם ומבחר אין סופי של עוגות טעימות.
מפלי מים שוצפים. מפלי טריברג הגבוהים בגרמניה, מפלי טודנאו המרהיבים , מפלי בורגבאך ועוד מאות מפלים בגבהים שונים ולאורכם עשרות מסלולי הליכה בטבע מרהיב ביופיו.
 יש כמובן אין ספור אטרקציות למשפחות וילדים מגלשות אלפיניות, פארק מים מקורה, מסלולי הליכה קלים ונוחים, מסלולי רכיבה על אופניים, אזורים מוסדרים לפיקניק בטבע  שייט בקיאקים וסירות פדלים באגמים, פארקי חבלים וכמובן אירופה פארק –אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמהנים באירופה.
ולא רק עיירות ציוריות ובתי הארחה כפריים . גם ערים גדולות באזור –פרייבורג ובה שווקים יפים, מדרחוב ומרכזי קניות 
וגם אבני נגף –זיכרון כואב לרדיפות היהודים בגרמניה הנאצית.    מלונות ספא  בעיירה המקסימה באדן באדן וגם קזינו (מסרטו של ג'ימס בונד) ועוד ועוד..
כל זה ולא הזכרנו את האתרים בחבל אלזאס הצרפתי. את העיר שטרסבורג , את קולמאר על תעלותיה ציוריות ,את דרך היין והיקבים שלאורכה ואת המאכלים שמציע המטבח הצרפתי. את כל אלו ניתן לשלב בקלות בחופשה וטיול ביער השחור.


 

קבוצת מגה תיירות מציעה מסלולי טיול למשפחות ולקהל הרחב ליער השחור וחבל אלזאס לרבות מועדים מיוחדים לשומרי מסורת וכמובן גם אטרקציות , תכניות למשפחה העצמאית ולזוגות הכוללות טיסה, לינה השכרת רכב ואטרקציות.
בחרו את התכנית המתאימה לכם. אנחנו לשירותכם.

מטבע

יורו

עיר הבירה

פרייבורג

טמפ' ממוצע בחורף

0°C

שפה

גרמנית

טמפ' ממוצע בקיץ

18°C

בוקר טוב

גוטן מורגן

 

אזור זמן

GMT +2

ערב טוב

גוטן אבנד