אנגליה על קצה המזלג

אנגליה- הוד והדר של אימפריה ,אימפריה ששלטה על ארצות וימים ועדיין שומרת בקנאות על ההוד וההדר, הגינונים המלכותיים של אותה אימפריה.
משפחת מלוכה נערצת ,טקסים מלכותיים מפוארים ,החלפת המשמרות בארמון בקינגהאם עם השומרים ותלבושתם המיוחדת.
הפרלמנט שלא השתנה מאות בשנים, ושתיית התה האנגלי המסורתי עם עוגיות הסקונס מדי יום בשעה חמש אחה"צ.
העיר לונדון שוכנת לגדתו של נהר התמזה עיר קוסמופוליטית, הבירה המסחרית והפיננסית של האי הבריטי. היא עיר מודרנית ותוססת. שדרות רחבות, בניינים מפוארים מרכזי קניות אדירים וגם חיי לילה תוססים בפאבים טיפוסיים, ברובע הסוהו ומועדוניו וכמובן בתיאטראות בהם מוצגים מיטב מחזות הזמר באולמות ששמרו על אופיים המיוחד.
בעיר שעמדה בגבורה בבליץ הנוראי במלחמת העולם השנייה נוכל עדיין לראות את אוטובוס הקומתיים , את תאי הטלפון האדומים הציבוריים ולנסוע במוניות השחורות המיוחדות כל כך ובצד שמאל של הכביש. נוכל לשוטט במרכזי הקניות האדירים אשר ברחוב אוקספורד , לצפות על העיר מהגלגל הענק ,לטייל בשכונת נוטינג היל הציורית או לבהות באישים חשובים במוזיאון השעווה.
נוכל ליהנות ממוזיאונים מפורסמים ובהם אוצרות אמנות שהובאו מכל רחבי האימפריה הגדולה. המוזיאון הבריטי מוזיאון הטבע , מוזיאון ההיסטוריה וגם אמנות מודרנית בטייט גאלרי ולהבדיל אמנות הרחוב בגרפיטי באזור שורדיץ  ל נוכל שוטט בשווקים צבעוניים כמו קובנט גארדן  וקמדן מרקט לאכול פיש & צ'יפס או להקשיב לנואמים בהייד פארק מדי יום ראשון.
ואי אפשר בלי כדורגל. הליגה האנגלית בין הנחשבות בעולם ולקבוצות האנגליות ליברפול, צ'לסי , מנצ'סטר סיטי ויונייטד מיליוני אוהדים ברחבי העולם .

קבוצת מגה תיירות מציעה מבחר תכניות לאנגליה.
טיולים מאורגנים לקהל הרחב ולמשפחות של 5 או 7 ימים. טיולי מסורת , טיולי תמריץ, הסעות וטיולים מקומיים . חבילות הכוללות טיסה ומלון , וגם חבילות ספורט למשחקים מעניינים , כרטיסים להופעות ולאטרקציות .
בחרו את התכנית המתאימה לכם . אנחנו לשירותכם.

מטבע

פאונד/סטרלינג

עיר הבירה

לונדון

טמפ' ממוצע בחורף

5°C

שפה

אנגלית

טמפ' ממוצע בקיץ

19°C

בוקר טוב

גוד מורנינג

 

אזור זמן

GMT +1

ערב טוב

גוד איבנינג