אוסטריה על קצה המזלג

אוסטריה –טיול או חופשה באוסטריה הם חוויה בלתי נשכחת לכל נוסע. 9 מחוזות ובהן נופים מרהיבים , יערות , אגמים , עמקים, נהרות ונחלים ,טירות כפרים ועיירות ציוריות.
 אוסטריה מפורסמת במטבחה הטעים. השניצל הווינאי, מרק הגולש הסמיך, השטרודל המתוק ועוגת הזאכר וסיפורה הפיקנטי. ידועה בגדולי המלחינים בטהובן, שוברט , מוצרט והיידן. בריקוד הוואלס המפורסם וכמובן באתרי הסקי הרבים, בקניונים ובמאות מסלולי הליכה, רכיבה על אופניים, שייט, טיפוס הרים ועוד..
וינה המפוארת. בירת הקיסרות ששלטה במרבית אירופה מאות בשנים. ארמונות מפוארים , גנים מרהיבים, כיכרות מרשימות, שדרות רחבות. מוזיאונים נפלאים מסעדות פאר וגם שווקים ודוכני מזון עממיים. מרכז המוסיקה ובית אופרה נחשב הופכים אותה לבירה תרבותית חשובה גם כיום.
העיר זלצבורג שעל גדת נהר הזאלצאך. הגשרים שעל הנהר , הטירה העצומה שחולשת על העיר, ביתו של מוצרט והכיכרות הציוריות עם מזרקות ופסלים מרהיבים. אזור האגמים הנפלא והעיירות הציוריות סט וולפגאנג ןסט גילגן. וחבל זלצבורג ובו אינסוף אטרקציות טבע למשפחות כמו גם כפרי נופש , בתי הארחה  וצימרים מדהימים.
אינסברוק בירת חבל הטירול , אזור היודל והמוסיקה המקומית . מקום שבו עדיין לבוש מסורתי של מכנסי עור ומגבעת עם נוצה הם מחזה נפוץ. האזור שהוא גן עדן למשפחות חובבות הרפתקה וטבע. רפטינג, מגלשה אלפינית , קניונים ומפלים, פארק מים , פארק חבלים וגם מרכזי קניות רבים והקריסטלים של סוורובסקי .
אלו הם רק חלק מאזוריה המפורסמים של אוסטריה. גם קרינתיה בגבול עם סלובניה  וווראלברג שבגבול שוויץ משופעות באתרי תיירות ובפעילויות רבות ומגוונות.

 

קבוצת מגה תיירות מציעה מבחר תכניות לאוסטריה.
טיולים מאורגנים לקהל הרחב ולמשפחות של 5 או 8 ימים. טיולי מסורת , טיולי תמריץ, וכמובן אטרקציות,  חבילות הכוללות טיסה רכב ומלון , וכמובן חופשה בכפר הנופש בפלאכאו  בבתי הארחה ובתי מלון.

בחרו את התכנית המתאימה לכם . אנחנו לשירותכם.

מטבע

יורו

עיר הבירה

וינה

טמפ' ממוצע בחורף

1°C-

שפה

גרמנית

טמפ' ממוצע בקיץ

19°C

בוקר טוב

גוטן מורגן

 

אזור זמן

GMT +2

ערב טוב

גוטן אבנד

 

יעדים נוספים באירופה

גלו את היעד לחופשה הבלתי נשכחת שלכם עם מגה תיירות

איזורים נוספים