קרואטיה על קצה המזלג

קרואטיה
מדינה מסבירת פנים. שילוב מיוחד של ערי חוף עתיקות, איים ציוריים ונופים פראיים. חלק מיוגוסלביה לשעבר.
פסיפס מרתק וקסום של ישן וחדש, מזרח ומערב , נצרות ואיסלם שנבנה לאורך מאות שנים של שלטון מתחלף, מלחמות עד שלהי המאה ה-20 ממש.
זאגרב עיר הבירה, לגדתו של נהר הסאווה המחלק את העיר ,שדרות רחבות , כיכרות מפוארות ופסלים מרשימים פארקים ירוקים ובהם אגמים צלולים בנייני משרדים מודרניים ומפוארים וגם הקתדרלה המפוארת שיסודותיה הונחו אי שם במאה ה-12 מדרחוב וחיי לילה תוססים עם בתי קפה ופאבים לצעירים .שווקים ודוכני מזון בהם נמצא את הבורק זהו הבורקס המפורסם השפעה בלקנית. או את השטרוקלי –כופתאות הגבינה הטעימות. כל אלו הופכים את העיר למיוחדת ואטרקטיבית לביקור.
בקרואטיה פארקי טבע רבים , שפע של מים וצמחייה והפארק הידוע הוא כמובן פליטוויצה. 16 אגמים מחוברים זה לזה במפלי מים . חוויית הביקור בשמורה המרהיבה כוללת הליכה לאורכם ,על גשרונים ביניהם וגם שייט קצר. כל זה  באזור עשיר בצמחייה.
קרואטיה נהנית מחוף ים ארוך ומ-1200 איים בקירוב. רובם זעירים ולא מיושבים אולם יוצרים מאות מפרצים תכולים ,חופי רחצה, גן עדן לשייט יאכטות ולרחצה בים.
ערים העתיקות לאורך החוף כמו זאדאר, ספליט, שיבניק, וכמובן דוברובניק נמלים מהם ניתן לצאת לשייט , רובעים עתיקים, מבצרים וחומות ששומרים על הצביון העתיק המיוחד של כל עיר. לכל אחת סיפורים משלה וכמובן טיילת ססגונית , בתי קפה וחיי לילה תוססים לכל גיל.

 

קבוצת מגה תיירות מציעה טיולים מאורגנים למשפחות ולקהל הרחב חלקם משלבים גם את סלובניה . מלונות נופש למשפחות ולזוגות ובעונה המתאימה גם בילוי במסיבות ובפסטיבלים הרבים הנערכים באיים או בעיירות החוף.
בחרו את התכנית המתאימה לכם. אנחנו לשירותכם.

מטבע

יורו

עיר הבירה

זאגרב

טמפ' ממוצע בחורף

9°C

שפה

קרואטית

טמפ' ממוצע בקיץ

25°C

בוקר טוב

דוברה אוטרו

 

אזור זמן

GMT +2

ערב טוב

דוברה ויצ'ה

יעדים נוספים באירופה

גלו את היעד לחופשה הבלתי נשכחת שלכם עם מגה תיירות

איזורים נוספים