נוסע/ת  יקר/ה
אנו שמחים שבחרת להזמין את חופשתך באיי סיישל דרך קבוצת "מגה תיירות".
על מנת שהחופשה תהיה מושלמת ותעבור ללא תקלות צירפנו עבורכם את כל ההנחיות הקשורות בנושא הקורונה. 
אנו ממליצים לקרוא היטב את ההנחיות, להבין מהם המסמכים הדרושים והבדיקות הנדרשות וכמובן להתארגן בנושא מבעוד מועד. הנחיות אלה הינן הנחיות מחייבות ואנו פה לכל שאלה או הבהרה.

 

 

•    בדיקת תוקף דרכון – יש לבדוק כי דרכונכם בתוקף לפחות חצי שנה קדימה.

•    מילוי טופס הצהרת בריאות לנוסע היוצא מישראל – 24 שעות לפני הטיסה לאיי סיישל יש למלא את הטופס באתר משרד הבריאות ולשמור אותו מודפס (או מצולם בטלפון הסלולרי) עד לנחיתה בסיישל. לקישור לטופס – לחץ כאן.

•    בדיקת קורונה – על פי הנחיות הרשויות באיי סיישל, חובה על כל נוסע אשר נכנס לאי להציג בדיקת קורונה שלילית. את הבדיקה יש לבצע עד 72 שעות לפני מועד הטיסה. 
את הבדיקה ניתן לבצע בבית חולים על פי רשימה שנמצאת באתר משרד הבריאות או בשדה התעופה בן גוריון (לקישור להזמנת בדיקה – לחץ כאן).
חשוב לציין: את התור לבדיקה יש לקבוע מראש והיא כרוכה בעלות כספית שמשתנה בין המעבדות השונות. מהניסיון שלנו הבדיקה בשדה התעופה בן גוריון זולה משמעותית מאשר בכל שאר המעבדות בארץ.

•    אישור כניסה לאיי סיישל – לאחר קבלת תוצאת הבדיקה השלילית ולצורך קבלת אישור כניסה לאיי סיישל עליכם למלא טופס הצהרת בריאות. עלות לקבלת אישור כניסה 45 אירו לנוסע אשר ישולמו ישירות באתר.
לקישור לטופס הצהרת הבריאות – לחץ כאן.

•    ביטוח נסיעות – על פי הנחיות הרשויות באיי סיישל הנוסעים אשר מבקשים להיכנס לאיי סיישל מחויבים לבטח את עצמם בפוליסת ביטוח נסיעות המתאימה לקורונה ולהציג אותה מודפסת לרשויות באיים סיישל (באנגלית כמובן).
 

במעמד הצ'ק אין עליכם להציג לנציג בדלפק חברת התעופה:
טופס הצהרת בריאות לנוסע היוצא מישראל.
בדיקת קורונה שלילית (שנעשתה עד 72 שעות לפני מועד הטיסה). פרטי הבדיקה חייבים להיות כתובים באנגלית עם מספר מזהה של הנבדק (מספר דרכון).
אישור הזמנה של בית המלון – על האישור להיות מודפס ובאנגלית. 
דרכון בתוקף.

זכרו כי בשדות התעופה ובמהלך הטיסה יש חובה לעטות מסיכות בכל זמן

 

•    מילוי טופס הצהרת בריאות נוסע נכנס לישראל – 24 שעות לפני הטיסה ארצה יש למלא את הטופס באתר משרד הבריאות ולשמור אותו מודפס (או מצולם בטלפון הסלולרי) עד ליציאה משדה התעופה בן גוריון. לקישור לטופס – לחץ כאן.

•    בדיקת קורונה – על פי התקנות המעודכנות, חובה על כל נוסע (לרבות מחוסנים או מחלימים) להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני מועד הטיסה ארצה.
כיצד מתאמים בדיקה?
מעבדות לבדיקת קורונה נמצאות בכל אחד מהאיים המרכזיים של סיישל (מאהה, פארסלין ולה דיגה). על מנת לבצע בדיקה יש לתאם מראש מול רשות הבריאות המקומית באחת מהדרכים הבאות:
כתובת מייל: covid19test@health.gov.sc
טלפון: +248 4388410
חשוב לציין כי הבדיקה כרוכה בתשלום (כאשר ילדים מתחת לגיל 12 ומבוגרים מעל גיל 65 פטורים מתשלום)
אנו כמובן יכולים לקבוע לכם מראש במסגרת ההזמנה תור לבדיקה בעלות אשר הועברה אלינו דרך הספקים המקומיים איתם אנו עובדים.

לפרטים נוספים בנוגע לדרישות כניסה לתיירים לאיי סיישל ניתן להיכנס לקישור:
https://advisory.seychelles.travel/